KÜLTÜR SANAT

Karşınızda genel cerrah Ada!

Tuba Büyüküstün yeni projesiyle Netflix'te...

Tuba Büyüküstün’ün genel cerrahı canlandıracağı, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak’ı bir araya getiren ‘Zeytin Ağacı’, 28 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te! 

Netflix, geçmişin, değiştirilemese bile kabul edilmesiyle, hayattaki pek çok çıkmazın üstesinden gelinebileceğini sıcak, duygusal, neşeli ve umut veren bir dille anlatan yerli yapım Zeytin Ağacı dizisinin tanıtım videosunu ve ilk görsellerini paylaştı.

Açıklamada, “Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla’nın (Seda Bakan) üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.

Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır” sözlerine yer verildi.

zeytin ağacı dizisi

Yerli yapıma yatırım artıyor

Rekabetin kızıştığı dijital platformlarda yerli içerikler gün geçtikçe daha da önemli rol oynuyor. Yerli içeriklerini ciddi oranda artıran Netflix’in rakipleri Disney+ ve yakın zamanda Türkiye’de yayın hayatına başlayacak HBO Max de bu konudaki yatırımlarını hızlandırıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu